• شركت كاغذ سازي راشا كاسپين ايرانيان با هدف توليد انواع كاغذ بسته بندي( packaging paper)در اسفند ماه سال ١٣٩٢از سازمان صنعت معدن و تجارت استان زنجان جواز تاسيس خود را دريافت نمود و در فروردين ماه سال ١٣٩٣ با سرمايه گذاري ١٠٠درصدي بخش خصوصي با نام "مجتمع كاغذ سازي راشاكاسپين ايرانيان " به ثبت رسيد.
  • همچنين اين شركت در اواخر سال ١٣٩٢ و همزمان با خريد زمين پروژه جهت طراحي كل كارخانه نسبت به عقد قرارداد طراحي با يكي از شركتهاي بزرگ و بنام كشور چين كه پروژه هاي عظيمي را در داخل وخارج از چين به انجام رسانده اقدام نمود و بر اين اساس ضمن شناسايي توليد كنندگان برتر ماشين الات كاغذ سازي و ساير تجهزات وابسته در كشور چين ونيز كشورهاي اروپايي طي چندين مرحله و به طريق گزينشي اقدام به خريد ماشين الات مورد نياز خود از كمپاني هاي رتبه يك چين و اروپا نمود،بدين ترتيب كه نيمي از تجهيزات خريداري شده از چين و نيمي ديگر از برندهاي درجه يك اروپايي خريداري گرديده است.
  • در حال حاظر توسعه راشا کاسپین ایرانیان با هدف تولید انواع مقوا به شرح : کوتد از گرماژ 140 به بالا و دوپلکس بورد از 200 گرم در حال اجرا میباشد که از مرداد ماه 1397 به بهره برداری خواهد رسید. امید است این پروژه همانند پروژه قبلی راشا کاسپین گامی نو جهت خودکفایی کشور و نقشی به سزا در کاهش واردات و قطع وابستگی و کارآفرینی گردد

این صفحه فقط برای اسلایدر پیش نمایش قبل از رفتن به صفحه تعریف شده است.